چند واقعه اسرار آمیز ثبت شده


کوتوله مرموز
در سال 2008 وقتی کارگردان آرژانتینی جوس آلوارز (Jose Alvarez) در حال ضبط سکانسی از فیلمش بود، موجودی کوتوله را در چند متری اش می بیند. چند روز بعد روزنامه ال تریبینو (El Tribuno) در باره این واقعه مصاحبه ای با آلوارز انجام داد. وی در این گفتگو چنین تعریف می کند:” در سر کار فیلمبرداری بودیم و درباره یک موضوعی با دوستان در حال مباحثه بودیم که صدایی شنیدیم. گویی یک نفر از آن طرف به سمت ما سنگ پرتاب می کرد. وقتی سرمان را برگرداندیم متوجه شدیم موجودی میان بوته ها حرکت می کند. اولش فکر کردیم یک سگ است. اما از میان بوته ها یک کوتوله عجیب دوپا که شباهتی به انسان نداشت را دیدم. درحالی که همگی بشدت ترسیده بودیم موجود با دیدن ما به سرعت فرار کرد. از بخت خوش دوربین روشن بوده و توانستیم چند تصویر از کوتوله در حال فرار تهیه کنیم.” وقتی روزنامه ال تریبینو از روستائیان اطراف محل درباره چنین موجودی پرس و جو می کرد، آنها گفتند که آنقدر این کوتولو را دیده اند که ترسشان ریخته است و به بودن او عادت کرده اند. تا کنون اطلاعات موثقی از ماهیت این موجود منتشر نشده است.


روح خلبان جکسون
در عکس فوق جمعی از خلبانان نیروی هوایی آمریکا در جنگ جهانی اول را نشان می دهد که در سال 1919 تهیه شده است . این عکس در سال 1975 توسط ویکتور گودارد (Victor Goddard) در یک روزنامه منتشر شد. در این عکس تصویر مردی هست که بودنش در آنجا غیر ممکن می نماید. چرا که این مرد خلبان هواپیمایی به نام فردی جکسون (Freddy Jacskson) بود که دور روز قبل از ثبت این عکس هواپیمایش در خاک دشمن سقوط کرده و خودش مرده بود. ب دوستان او بعد از مشاهده این عکس بلافاصله او را شناخته و حیرت زده شده بودند.

Click this bar to view the original image of 800x722px.

7. پل اورتون معروف به پل خوکشی (Overtoun Bridge )
پل اوورتون در سال 1859 در حوالی میلتون (Milton) اسکاتلند احداث شده است و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین پل های اسکاتلند به شما می رود. اما شهرت این بنا نه به خاطر قدمت یا عظمت آن بلکه بدلیل حوادث عجیبی است که در روی آن رخ داده است. سگ هایی که به این پل می رسند بدون هیچ علتی خود را از آن به پائین پرت می کنند. اولین موارد خودکشی سگ ها در دهه 1950 ثبت شده است. در این سالها بیشتر قربانبان سگ های نژاد کلی (Koli) بوده اند که خود را از ارتفاع 16 متری این پل به پائین می انداخته اند. حتی مشاهده شده است در مواردی که سگی جان سالم به در می برد دوباره به بالای پل رفته و خود را دوباره به پائین پرت می کند. اینکار تا خودکشی کامل تکرار می شده است. هیچ عکس تا کنون دلیل این کار عجیب سگها را نمی داند. شگفت انگیز تر اینکه همه سگها تنها از یک طرف و از یک نقطه اقدام به پرش می کنند. بسیاری افراد این سگها را بیمار می پندارند ولی در سال 1994 یک مرد اسکاتلندی کودک خود را از این پل به پائین پرت کرده است. آیا دلیل این اتفاق تلخ می تواند پل اورتون باشد؟!. امروزه بسیاری از افراد سعی می کنند از روی این پل عبور نکنند و در هنگام رسیدن به این مکان راه خود را کج می کنند. به همین دلیل دولت اسکاتلند مجبور به احداث گذرگاه دیگری در آن منطقه شده است.

واقعه جیمز وورسون
جیمز وارسون شخصی بود که همیشه ادعا می کرد می تواند 30 کیلومتر را بدون توقف بدود و رکورد جدیدی در دوی ماراتن ثبت کند. او برای ثبت رکوردش می بایست دوی ماراتون خود را در حضور داوران انجام می داد. تا اینکه روز 3 سپتامبر 1873 قرار شد در یک منطقه جنگلی وارسون 30 کیلومتر مسیر بین دو منطقه را بدود. وارسون همانطور که طی مسیر می کرد دو نفر به عنوان داور با اسب پشت س، او را تعقیب می کردند. او در میانه راه به یک باره در حالی که شیون سوزناکی می کشید به زمین افتاد دیگر اثری از او یافت نشد. افراد حاضر به دنبال او اما وقتی از یافتن وی نا امید شدند واقعه را به پلیس گزارش دادند. پلیس با استفاده از سگها، منطقه را به مدت یک هفته کاوش کرد اما هیچ اثری از وارسون پیدا نکرد گویی بخار شده به آسمان رفته بود. طبق اسنادی که در آرشیو پلیس ثبت شده، آن دو نفر اذعان کرده اند که وارسون در جلوی چشمان آنها، با فریادی که به نظرشان وحشتناکترین فریادی بود که شنیده اند به یکباره غیب شده است. از آن زمان تا کنون هیچ اثر یا نشانه ای از جیمز وارسون پیدا نشد.

ردپای شیطان
در روز 8 دسامبر سال 1855 در شهر دوون (Devon) انگلیس ردپاهای عجیب بی شباهت به رد انسان روی برف توجه اهالی را بخود جلب کرده بود. این رد پاها با 6 سانتی متر عرض و 20 سانتی متر طول در مسیری به طول 160 کیلومتر با شکل ثابتی امتداد یافته بود. رد پاها تقریبا در تمام معابر شهر وجود داشت. گویی صاحب این ردپاها در یک شب تمام شهر دوون را گشته بود. اما کسی اینکه این ردپاها متعلق به چه کسی ایت نظری نداشت. نکته جالب اینکه رد پاها در نقطه ای به یکباره متوقف شده یا در یک محل به یکباره شروع می شده است. در آن دوران مردم دوون نام ردپای شیطان را به آن دادند. در باره این واقعه هنوز هم در شهر دوون صحبت می شود.


فلیسیای زامبی
در باورهای مردم وودو (Vodoo) انسان بعد از مردن تبدیل به زامبی شده و به حیات خود در قالب زامبی ادامه می دهد. فلیسیا (Felicia) در سال 1907 در سن 29 سالگی در گذشته بود. بعد از 30 سال از مرگ وی بسیاری از اهالی روستای فلسیا در حوالی مردی را که تلو تلو کنان راه می رفته و چهره خون آلودی داشته است را می دیده اند. این مشاهدات به حدی وفور داشت که بسیاری از افراد علاقمند از سایر مناطق برای دیدن زامبی به محل می آمده اند. تا اینکه بعد از مشاهده عکسی از فلیسیا افراد شاهد به شدت تاکید می کردند که این همان زامبی مورد نظر است. آیا فلیسیا به باور مردم وودو تبدیل به زامبی شده بود؟گف موجود سخنگو
در سپتامبر سال 1931 یک خانواده یهودی جیمز (James)، مارگارت (Margaret) و دختر سیزده سالشان وویری (Voirrey) هنگام کار در مزرعه شان صداهایی مثل کندن زمین می شنیدند. تمام جستجوی آنها برای پیدا کردن منبع صدا بی نتیجه می ماند. در هر صورت آن را به حساب حیوانات گذاشتند و فکر می کردند این موجود نوعی جونده می تواند باشد است اما بعد از مدتی نوع صداها تغییر کرد. صداهایی مثل گریه نوزاد، شیهه اسب و صدای پارس سگ. بعد از مدتی صدا ها تبدیل به صدای انسان شده و با آنها صحبت کرده و خود را موجودی به نام گف (Gef) معرفی کرد. به گفته وویری، دختر خانواده گف یک موجود کوچک شبیه موش بوده است که در سال 1852 به زمین آمده بود فقط با وویری ارتباط داشته است. وویری بعد ها ارتباط عجیبی با موجود داشته است و تا زمان مرگش در سال 2005 هیچگاه حاضر به صحبت درباره آن نشد.

آلایا - اهل سیستم ستاره ای پلیدیان - بخش یک
در اواخر سال 2009 شخصی در سایت "یوتوب" نامنویسی کرد. این شخص در ویدیو هایی که خودش ساخته ادعا می کند که اهل سیستم ستاره ای پلیدیان است و مانند خیلی های دیگر، به زمین آمده تا انسانها را با گفته هایش راهنمایی کند. باید گفت این روزها کسانی که چنین ادعاهایی می کنند کم نیستند اما چیزی که راجع به "آلایا" متفاوت است، سخنان وی و تلاش او برای هشیار کردن مردم است. در اینترنت او فقط و فقط از طریق کانال شخصی خودش در "یوتوب" گفته هایش را به عموم می رساند و هیچ جای دیگری در اینترنت چیزی نمی نویسد.
او تا کنون تعداد 16 ویدیو ساخته که به بیش از 10 زبان ترجمه شده اند. ترجیح می دهم راجع به دروغ یا راست بودن گفته های "آلایا" قضاوتی نکنم و از شما می خواهم که خودتان ویدیوهای ایشان را ببینید که همه در لینک زیر قابل دسترس است.
Kanaal van 777ALAJE - YouTube
در ادامه توجه شما را به متن اولین ویدیو "آلایا" جلب می کنم.یادآوری می کنم که این متن، زیرنویس یک ویدیو است و به همین خاطر ممکن است برخی از جملات کوتاه یا تکه تکه باشد. پس برای متوجه شدن موضوع باید دقت بیشتری به خرج داد.آلایا،

اهل پلیدیان – قسمت اول

سلام، من آلایا هستم و از سیستم ستاره ای پلیدیان می آیم. من عضو فدراسیون کیهانی هستم که هزاران نژاد خیرخواه در آن باهم کار می کنند. این یک داستان علمی تخیلی نیست. اگر شما باهوش باشید، پیش از انتقاد کردن در مورد این اطلاعات، تحقیق خواهید کرد. من سمینارهای بسیاری در مورد گسترش هوشیاری برگذار کرده ام. در آلمان، سوئیس و اتریش. بسیاری از ما داوطلبانه برای از بین بردن انرژی منفی در زمین زندگی می کنیم. هریک از ما توانایی و وظایف خاص خود را داریم. کیهان به طور طبیعی پر است از موجودات زنده در بُعد های مختلف. اما این در سیاره ی شما به عنوان یک راز نگه داشته شده است. دولتهای تاریک شما، مبحث های مربوط به غیر زمینیان و گسترش دادن هوشیاری را مورد تمسخر قرار می دهند تا اینکه شما به این موضوع علاقه نشان ندهید و به آن بخندید. کسانی که در قدرت هستند هزاران سال است در مورد غیر زمینیان و قوانین کیهانی به شما دروغ می گویند. آنها نمی خواهند که شما بدانید، زیرا از این می ترسند که در برابر شما قدرتشان را از دست بدهند. اگر باور نمی کنید، برای دانستن حقیقت تلاش کنید. مدارک موجود می باشند اما شما خودتان باید آنها را پیدا کنید و تنها در آن هنگام است که شما باور خواهید کرد و خواهید دانست.

آنها از شما می خواهند که انرژی منفی خلق کنید و به عنوان برده برای آنها کار کنید. با تامین هزینه ی جنگ ها به وسیله ی مالیات ها و مسخره کردن هرچیزی که مربوط به معنویّت و غیر زمینیان می باشد. آنها عکسهای تقلبی از فضا به شما نشان می دهند، بنابراین شما فکر می کنید هیچ چیزی آنجا نیست. خودتان این حقیقت را پیدا کنید. هنگامی که بدانید آنها همیشه دروغ به شما می داده اند، بسیار عصبانی خواهید شد. مردمان بسیار تکامل یافته در دیگر سیاره ها، می خواهند که شما از این سیستم آزاد شوید. واقعیت این است که تمام کیهان مسکونی است. این طبیعت است و هیچ ربطی به داستان علمی تخیلی ندارد.

بسیاری از غیر زمینیان که در گذشته سیاره ی زمین را ملاقات کرده اند، توسط مردم بدوی و ساده، به عنوان فرشتگان یا خدایان مورد پرستش قرار گرفته اند. به این دلیل است که شما هنوز روی زمین دارای ادیان و باورهایی هستید. شما به غیر زمینیانی که هزاران سال پیش روی زمین زندگی می کرده اند دعا می کنید. غیر زمینیان مثبت و منفی. چه باور کنید یا نه، در حقیقت تفاوتی ایجاد نمی شود. این همیشه یک حقیقت بوده. برای یافتن آن تلاش کنید.

هزاران مردم زمینی از این حقیقت آگاه هستند. در سالهای نه چندان دور، شما پی خواهید برد که هیچوقت در کیهان تنها نبوده اید. هنگامی که هزاران سفینه در آسمان دیدید، شوکه نشوید. ببینید کدامیک عشق می فرستند. آنها معنوی ها هستند. برخی از غیر زمینیان منفی، وانمود می کنند که از ما هستند. از پلیدیان ها. و برخی از مردم با آنها ارتباط برقرار کرده اند و اطلاعات نادرست منتشر کرده اند. با عکسهای واقعی "یو اِف او" ها، کور نشوید. مهم تر این است که چه کسی درون آن سفینه است. پشت سر شما یک جنگی بین تاریکی و روشنایی روی دارد. برای آزاد کردن شما در برابر ذهن برده گانه، اینکه شما 12000 سال پیش آغاز به زندگی کرده اید.

شما روی زمین آزاد نیستید. شما فراموش کرده اید که آزادی چیست. تنها چیزهایی که شما می دانید، نفرت، خشونت، وحشت، مواد مخدر، مالیات، دولتهای تقلبی، ترس، سیستم باور و خرافه است. دولت پنهانی این چیزها را برای کنترل کردن شما خلق کرده است. آنها خودشان وحشت را خلق کرده اند. بنابراین آنها می توانند قانونا قدرت بیشتری به ارتشها بدهند و تکنولوژی روز را کنترل کنند. هدف آنها تقویت کردن انژی منفی است. آیا شما می خواهید در چنین دنیایی زندگی کنید؟ ما می دانیم که بسیاری از شما این حقیقت را باور نمی کنید، پس دوباره تاکید می کنیم خودتان آن را پیدا کنید. مدارک موجود می باشند اما شما باید برای یافتنشان کوشش کنید.

سعی کنید حالت منفی بودن را از ذهن خود پاک کنید. روی انرژی مثبت تمرکز کنید. این قدرت شما در برابر بدی هاست. آنها در مقابل این انرژی ضعیف هستند. به این دلیل آنها می خواهند شما را از این قدرت منحرف کنند. نگذارید حکومت تاریک، شما را ماهرانه اداره کند. آنها از تلوزیون، رادیو، روزنامه، مواد مخدر، ادیان، سیاستمداران تلوزیونی، ارتش، امواج الکترو مغناطیسی و جنگهای ساختگی استفاده می کنند تا شما را در حالت منفی نگه دارند. کسانی که به این اطلاعات دارند می خندند قبلا دستکاری شده اند و باید بیشتر از دیگران آموزش ببینند. یک انسان باهوش پیش از آنکه دیدگاه خود را بیان کند، در مورد موضوع تحقیق می کند.

کیهان توسط خیلی از موجودات مسکونی است، بعضی شبیه به انسان و بعضی مغایر با انسان. دولتهای شما قبلا با آنها ارتباط هایی داشته اند و این را به عنوان یک راز نگه داشته اند. به این دلیل تکنولوژی شما در پنجاه سال اخیر بسیار سریع توسعه یافته است. شما در این سیاره زندگی می کنید تا یاد بگیرید چگونه مثبت باقی بمانید، حتی در چنین دنیایی منفی. معنی زندگی یعنی هوشیاری را توسعه دادن. رشد دادن قلب، رشد دادن ذهن، رشد دادن شخصیت. در مرحله ای اصلی تر، معنوی بودن حتی در میان انرژی های منفی اطرافتان. این برای زندگی های زیادی و در سیاره های زیادی در حال روی دادن است. زیرا نفس (روح،خود هشیار) می خواهد همه چیز را یاد بگیرد. هر سیاره یک مدرسه است که در آن تو می توانی یک قدم بالاتر بروی. هر نفسی هدف دارد که تکامل یابد. برگردد به منبع، به انرژی هوشمند کیهانی. شما آن را "خدا" می نامید اما این یک شخص نیست، این انرژی ای است از همه ی چیزها که وجود دارند. شما دانشی در مورد کیهان ندارید زیرا شما توسط دولتها و راهنما ها اطلاعات غلط دریافت کرده اید. حتی کتابهای تاریخ شما، آنها در قرون وسطی بازنویسی یا پاک شده اند. اکتشافها در مورد مستعمرات غیر زمینی پاک شده و یا به عنوان راز نگه داشته شده اند. در عوض آنها اکتشافاتهایی از استخوان حیوانات را به شما نشان می دهند و به عنوان آگاهی به شما می فروشند. آنها می خواهند شما را ابله و نا آگاه نگه دارند تا بنابراین فقط خودشان دانش و قدرت را داشته باشند. آیا این برای شما عادلانه است؟
مدارک هنوز موجود است اما شما باید خودتان آنها را پیدا کنید. آنها از طریق تلوزیون های عمومی چیزی به شما نخواهند گفت! اگر واقعا می خواهید دانش داشته باشید، هستی، راه هایی برای پیدا کردن آن به شما نشان خواهد داد. بیشتر مردم زمین فراموش کرده اند که چگونه باید به نفس (روح، خود هشیار) خود گوش دهند. آنها در انرژی منفی جامعه ی اطرافشان پریشان شده اند.

دوستان، اکنون وقتش رسیده که این وضعیت را تغییر دهیم. شما در یک کابوس زندگی می کنید. هرنوع احساس منفی درون خود را پاک کنید. در مقایسه با دیگر تمدن ها در کیهان، شما جوانید و در کودکستان به سر می برید. روی احساسات مثبت تمرکز کنید، حد اقل امتحان کنید. آرزوی درونی برای به دست آوردن دانش در مورد کیهان را خلق کنید.نگذارید مردم منفی مزاحم شما بشوند. آنها انرژی شما را می دزدند و می خواهند شما مانند خودشان بدوی و اولیه باشید.آلایا - اهل سیستم ستاره ای پلیدیان - بخش دوآلایا در اینترنت فقط و فقط از طریق کانال شخصی خودش در سایت "یوتوب" گفته هایش را به عموم می رساند و هیچ جای دیگری در اینترنت فعالیت نمی کند.لینک کانال آلایا:http://www.youtube.com/user/777ALAJE
در ادامه توجه شما را به متن دومین ویدیو "آلایا" جلب می کنم.
یادآور می شوم که این متن، زیرنویس یک ویدیو است و به همین خاطر ممکن است برخی از جملات کوتاه یا تکه تکه باشد. پس برای متوجه شدن موضوع باید دقت بیشتری به خرج داد.

آلایا - اهل پلیدیان - بخش دو


مراقب سیگاری ها و الکلی ها باشید. آنها توسط موجودات ستاره ای منفی قابل نفوذ هستند که در میدان انرژی آن اشخاص زندگی می کنند و از انرژی زندگی شما تغذیه می کنند. هرکسی با قدرت معنوی می تواند این را ببیند. اگر چیزی ارتعاش بالاتری نسبت به شما داشته باشد، برای شما نامرئیست. این چیزی ماورایی نیست. هیچ چیز ماورایی وجود ندارد. این به سادگی علم معنوی بالاتریست، که اکثر انسانها نمی دانند.

افراد منفی تلاش می کنند که با شما بحث کنند و شما را عصبانی و ضعیف کنند. افراد مثبت به شما عشق می ورزند و قدرت و دانش به شما می دهند. شما همیشه یک انتخاب دارید، که چه کسی طرف شما باشد. روشنایی یا تاریکی، عشق یا نفرت. نگذارید شما را فریب دهند هنگامی که می گویند معنوی هستند و در همان زمان سیگار می کشند یا دنباله رو دینی هستند. یک انسان معنوی مراقب سلامتی خودش هست. زیرا او عشق به خود را درک می کند و هیچ کسی را نمی پرستد چون او خود مسئولیت زندگی اش را به عهده گرفته است. فقط هنگامی که شما خودتان را دوست بدارید می توانید دیگران را هم دوست بدارید. یک فرد اهل دود که خود را نابود می کند، خودش را دوست ندارد و ابتدا باید این را یاد بگیرد. همگی باید اکنون این را انتخاب کنند، که آیا می خواهند برای منفی یا مثبت زندگی کنند.

زندگی خود را با برنامه های تلوزیونی احمقانه، غذاهای آشغال، داروهای مخدر و یا ادیان که میلیونها انسان را در گذشته کشته اند، تلف نکنید. هنگامی که شما به زمین آمدید، هدف شما این بود که تکامل یابید نه اینکه ضعیف و پست شوید. راجع به این فکر کنید. افکار منفی از میلیونها انسان در طول هزاران سال، خود، زمین را مجبور می کند که از شر آنها خلاص شود. به این دلیل شما آب و هوای بی نظم، زمین لرزه، سیل و فورانهای آتشفشانی دارید. زمین فقط از آلودگی های گازی رنج نمی برد، بلکه از آلودگی افکار نیز رنج می برد. افکار نیز انرژی هستند، و انرژی همیشه بر کیهان واکنش نشان می دهد. زیرا همه چیز در هستی با هم ارتباط دارند. این دانش بالاتریست. سعی کنید تا آنجا که می توانید افکار خود را با انرژی مثبت شارژ کنید. روی مهربان بودن تمرکز کنید، نه نفرت. آیا توانایی این را دارید؟

هزاران نفر مانند من روی زمین هستند که می توانند به شما کمک کنند تا به آن دست یابید. ما کارگران روشنایی هستیم که از روشنایی های بالاتر هستی، برای زدودن انرژی منفی استفاده می کنیم. در تاریختان، شما ما را فرشته نام نهاده اید. هرکسی که برای روشنایی کار می کند، توسط جنب تاریکی به شدت مورد حمله قرار گرفته. به این دلیل مهم است که کارگران روشنایی، تواناتر و قوی تر شوند. اجازه ندهید افراد منفی و همچنین مشکلاتی که دارید، شما را دلسرد کنند. تمرکزتان به هدفتان باشد. برای کمک به اینکه این سیاره در نور معنوی غوطه ور شود، جایی که هیچ چیز منفی نتواند وجود داشته باشد.
آزمایش زمین به گونه ای که ما می خواستیم ببینیم، اگر بتوانیم روشنایی خود را در محیط منفی نگه داریم، به آرامی پایان خواهد یافت. ضلع تاریکی می خواهد از انجام این امر جلوگیری کند. نگذارید افراد شکاک، متکبر یا روانشناسان پولکی دروغی، شما را دلسرد کنند. آنها از عشق می ترسند و همچنین از کسانی که دانش بیشتری نسبت به آنها داشته باشند. آنها زندگی های بیشتری نیاز دارند تا اینکه برای دانش و خرد بالاتر آماده باشند. این آزادی انتخاب خودشان است. هر گلی برای شکفتن، زمان خودش را می خواهد. هرچه بیشتر از خودتان عشق بفرستید، ضلع تاریک ضعیفتر خواهد شد. هرچه ضلع تاریک بیشتر به شما حمله کند، شما برای بهتر انجام دادن آن بیشتر تشویق می شوید. جنگیدن با بدی بیشتر از درون انجام می شود تا از بیرون. در قلبتان، در افکارتان. انرژی ای که شما می فرستید مهم است. اگر شما از درون منفی فکر می کنید، شما آشفتگی و بی نظمی را در اطراف افزایش می دهید؛ زیرا شما دارید آن را تغذیه می کنید. اگر می خواهید آشفتگی را از سیاره بزدایید، افکار عشق به بیرون بفرستید. این افکار از تمام میدان مغناطیسی زمین مراقبت خواهد کرد. به این شیوه شما می توانید نقشه ی ضلع تاریکی را از بین ببرید.

آنها بی نظمی را نه تنها در این سیاره طراحی می کنند، بلکه در کل کهکشان این کار را انجام می دهند. آیا ما باید اجازه دهیم این اتفاق بیفتد؟ ضلع تاریک، از تلوزیون برای دروغ دادن به شما استفاده می کند. نود درصد از برنامه های تلوزیونی ماموریت دارند تا شما را احمق نگه دارند. آنها نمی خواهند که شما راجع به معنای زندگی فکر کنید. آنها می خواهند شما باور کنید که همه چیز رو به راه است. بزرگترین نمایش دروغین، آنهایی هستند که به سیاست ربط دارند. آنها سیاستمداران و انتخابات دروغین را از تلوزیون نشان می دهند و باعث می شوند تا شما فکر کنید که حق انتخاب دارید. افرادی که واقعا در قدرت هستند، هیچگاه در تلوزیون حظور ندارند و آنها توسط افراد خانواده شان برگزیده شده اند. تا زمانی که شما اجازه دهید چنین افرادی بر شما سلطه گری کنند، شما برده ی آنان خواهید ماند و با مالیات های خود، هزینه ی جنگهای آنان را پرداخت می کنید.

از درون تفکر کنید که در چه دنیایی می خواهید زندگی کنید. دنیایی تصور کنید بدون خشونت و سختی، بدون ارتش، بدون سیاستمدار، بدون روحانیان مقدس، بدون خرافات، بدون سیستمهای باوری و بدون دروغ. دنیایی تصور کنید که فقط عشق حکمرانی می کند. جایی که همگی صاحب هرچیز که به آن نیاز دارند هستند. جایی که دانش برای همه فراهم است و ارتباط با سیاره ای تکامل یافته تر، یک چیز طبیعی محسوب شود. شما باید برای زندگی در چنین دنیایی، یک آرزوی بسیار قوی درون خود بسازید. هرچه مردم بیشتر این افکار را تصور کنند و بفرستند، شما آسانتر تکامل در سیاره را به سمت مثبت راهنمایی خواهید کرد.

شروع کنید و به سخنان نفستان (خود هشیار، روح) گوش فرا دهید. نه به سخنانی که آنها از رادیو و تلوزیون به شما می فرستند. شما فقط هنگامی می توانید به کلمه های نفستان گوش فرا دهید که در سکوت به سر می برید، بدون استرس و سر و صدا. بیشتر مردم روزانه روی نفرت، حسادت، احتجاج و خودبینی تمرکز می کنند. آنها ناهشیار زندگی می کنند، نه هشیارانه، و زندگی خود را تلف می کنند. تصمیم خود را همین حالا بگیرید. در چه دنیایی می خواهید زندگی کنید؟ افکاری از عشق به تمام سیاره بفرستید. این بیش از هرچیزی ضلع تاریکی را آشفته می کند. تصور کنید تمام سیاره لبریز است از روشنایی عشق و این روشنایی همه ی بدی ها را می سوزاند و بیرون می کند. اکنون وقت آن است خودتان ثابت کنید که آیا به بلوغ فکری رسیده اید یا خیر. کسی که نفرت و خشونت را دوست دارد کمتر از یک حیوان یا گیاه تکامل یافته است. معنی زندگی یعنی تکامل هشیاری شما و عشق در قلبتان. این اتوموبیل شما، موبایل شما، حساب بانکی شما، دین شما، ورزشها، فیلمهای ترسناک یا خشونت با دیگری نیست. این به سادگی عشق درونی شماست. فقط هنگامی که با عشق فکر کنید، شما از گروه برندگان خواهید بود. این کلیدیست به وجود بالاتر. آیا شما از این کلید استفاده خواهید کرد یا آن را دور خواهید انداخت؟ انتخاب با شماست.


آلایا – اهل سیستم ستاره ای پلیدیان – بخش سهآلایا در اینترنت فقط و فقط از طریق کانال شخصی خودش در سایت "یوتوب" گفته هایش را به عموم می رساند و هیچ جای دیگری در اینترنت فعالیت نمی کند.لینک کانال آلایا:http://www.youtube.com/user/777ALAJE

در ادامه توجه شما را به متن سومین ویدیو "آلایا" جلب می کنم.

یادآور می شوم که این متن، زیرنویس یک ویدیو است و به همین خاطر ممکن است برخی از جملات کوتاه یا تکه تکه باشد. پس برای متوجه شدن موضوع باید دقت بیشتری به خرج داد.آلایا - اهل پلیدیان - بخش سه

زمین در جریان یک دگرگونی قرار دارد و در حال جابجایی به فرکانس بالاتر است. همه ی سیاره ها چنین تغییری می کنند. این راه طبیعی تکامل است. همه چیز در کیهان توسعه می یابد. هیچ چیز بی تغییر نمی ماند. فرکانس زمین به آرامی در حال افزایش است، اکنون بالاتر از چند دهه پیش است. به همین دلیل برخی از شما احساس می کنید زمان سریعتر می گذرد. این به شما این امکان را می دهد که هشیاری خود را سریعتر گسترش دهید. زیرا چیزهای بیشتر در زمان کمتری رخ می دهد و افکار شما سریعتر آشکار می شود.


در این فرکانسهای بالاتر هیچ چیز بد نمی تواند وجود داشته باشد. به این دلیل است که کنترل کننده های خبیث زمین که شامل انسان زمینی و غیر زمینی هایی شرور می باشد، هر کاری می کنند تا فرکانس زمین را پایین نگه دارند. آنها بمب های اتمی روی زمین و در آسمان منفجر می کنند تا میدان مغناطیسی زمین را مغشوش کنند. آنها انرژی جنگ، نفرت، رقابت و حماقت را توسط رسانه ها گسترش می دهند و با دستکاری در اقتصاد، ترس به وجود می آورند. آنها قرنهاست رفتار انسانها را مطالعه کرده اند و با استفاده از تحریک کردن توده برای نیازهای ابتدایی، آنها را ناآگاه و بی اطلاع نگه می دارند. آنها می ترسند که جامعه، زیادی رشد و نمو کند. بنابراین آنها حتی به وسیله ی هواپیما مواد شیمیایی پخش می کنند تا جامعه را ناخوش و بیمار نگه دارند. آنها بیشتر و بیشتر این کارها را انجام می دهند. آنها می خواهند کنترل همه چیز را به دست بگیرند.


در این فرکانسهای بالاتر هیچ چیز بد نمی تواند وجود داشته باشد. به این دلیل است که کنترل کننده های خبیث زمین که شامل انسان زمینی و غیر زمینی هایی شرور می باشد، هر کاری می کنند تا فرکانس زمین را پایین نگه دارند. آنها بمب های اتمی روی زمین و در آسمان منفجر می کنند تا میدان مغناطیسی زمین را مغشوش کنند. آنها انرژی جنگ، نفرت، رقابت و حماقت را توسط رسانه ها گسترش می دهند و با دستکاری در اقتصاد، ترس به وجود می آورند. آنها قرنهاست رفتار انسانها را مطالعه کرده اند و با استفاده از تحریک کردن توده برای نیازهای ابتدایی، آنها را ناآگاه و بی اطلاع نگه می دارند. آنها می ترسند که جامعه، زیادی رشد و نمو کند. بنابراین آنها حتی به وسیله ی هواپیما مواد شیمیایی پخش می کنند تا جامعه را ناخوش و بیمار نگه دارند. آنها بیشتر و بیشتر این کارها را انجام می دهند. آنها می خواهند کنترل همه چیز را به دست بگیرند.


فرکانسهای بالاتر که از سرچشمه ی روشنایی می آیند، همه ی انسدادهای درونی و احساسات ناخوشی را بیرون می آورند. بنابراین شما می توانید روی آنها کار کنید و آنها را شفا دهید. شما نمی توانید با انرژی های مسدود به بعدهای بالاتر بروید، مسائل حل نشده یا نفرت و تکبر.

افراد آشوبگر، با نفرت، تکبر، طمع یا خودخواهیشان نمی توانند انرژی های بالاتر عشق را تحمل کنند. آنها از عشق متنفرند. آنها از کسانی که در مورد عشق حرف می زنند متنفرند و به آنها توهین می کنند. آنها از هرچیزی که عشق را بیان می کند متنفرند. مانند موسیقی های هماهنگی، رنگهای زیبا یا طبیعت. آنها از کسانی که حقیقت را بازگو می کنند بسیار متنفرند، زیرا چهره ی شان در حال آشکار شدن است. آنها این حق و فرصت را دارند که خودخواهی شان را کنار بگذارند و یا همینگونه منفی باقی بمانند و درسهای شان را در زندگی های بعدی یاد بگیرند.

این مهم است که همه ی عیب و نقص های شخصیت شفا داده شود. همه ی پیامدهای کردار و آسیب های پیش آمده از این یا زندگی های گذشته التیام داده شود و از شر برنامه های منفی جامعه خلاص شد. مانند افکار رقابتی، خودخواهی، حسادت، فرقه ها، باورهای دروغین و نفرت از مردمی که در قسمت دیگری از سیاره زندگی می کنند. این راه را آزاد می کند تا شما آگاهی معنوی تان را پرورش دهید. با هشیاری بالاتر، شما درک خواهید کرد که همه چیز انرژی است. افکار، احساسات، اشیاء، رنگها، موسیقی، اَشکال... همه چیز... و همه چیز به هم مرتبط است. انرژی معنوی یا خدا، هشیاری است. هستی، خلقت، سرچشمه... هشیاری می تواند در حالات بسیاری پدیدار شود، فیزیکی و غیر فیزیکی. بسته به رده ی فرکانس.


انرژی سرچشمه ی همه چیز است. شما می توانید از این انرژی استفاده کنید و حقیقتِ خودتان را خلق کنید. در واقع شما از قبل، بی اختیار در حال انجام این کار هستید و طرح های منفی ذهن را با آن آمیخته اید، مانند ترس یا نفرت. می توانید تصور کنید که چه اتفاقی می افتد اگر افراد کافی، انرژی کیهانی هشیار را ببینند، همراه با تمرکز بر عشق همگانی؟ این باعث می شود هشیاری شما پیشرفت کند و کیفیت زندگی تان سعود کند. و هنگامی که من می گویم عشق، منظور من عشق تحریف شده نیست که شما در ادیانتان، فرقه های تان یا روابط تان استفاده می کنید. منظور من عشق پاک واقعی عالمگیر است، قدرت روشنایی معنوی. این آغاز به پاک کردن انرژی های بدنتان می کند و زیرساخت اتمی تان را دگرگون می کند. شما میل خواهید داشت که بدنتان را پاک نگه دارید تا این انرژی متعالی را داشته باشید. شما مایل خواهید بود که هماهنگ باشید و از پرخاشگران و افراد منفی دوری کنید. پرخاشگری، نفرت، ترس و غمگینی، انرژی شما را پایین نگه می دارد. اینها ساختار ملکولی بدن را تغییر می دهند. بدن را ضعیف می کنند و باعث حملات قلبی، سرطان، آبسه، آپاندیس، رماتیسم و دیگر بیماری ها می شوند. بنابراین شما از افراد شر، استرس، مواد مخدر و غذای ناسالم دوری می کنید.


پیوند به سرچشمه را بیابید. برای پاک کردن انرژی های منفی از بدنتان، اغلب به طبیعت بروید. بیماری ها از انرژی های منفی می آیند یا احساسات سرکوب شده و شفا نیافته. برخی به دلایل کارمیک (نتایج کردار) و برخی به دلایل کردار دولت محرمانه ی جهانی. با فرکانس بالای عشق کیهانی، شما می توانید تمام انرژی های منفی را دگرگون کنید. با انرژی عشق، شما توانایی این را خواهید داشت که خرد و دانش بدست بیاورید. با دانایی و خرد، شما می توانید کارمای منفی را پاک کنید. و شما خالق هشیار زندگی خود هستید. زیرا شما قوانین معنوی را همیاری می کنید. خرد و حکمت، از درک کردن و خوب یاد گرفتن از تجربه های همه ی زندگیهایتان بدست می آید. این هشیاری معنوی شما را رشد می دهد.
پیش از اینکه شما روی زمین ظهور یابید، شما درسهای معینی انتخاب کرده اید که می خواستید تجربه کنید و در آن استاد شوید. برای رشد دادن معنویت و توسعه دادن نفستان (خود هشیار، روح). انسانهای خیر اندیش در دیگر سیاره ها، مزاحم آموزشهای شما نمی شوند. ما هرگز این فرصت برای تکامل یافتن را از شما نخواهیم گرفت. ما راه ها را به شما نشان می دهیم، که چگونه خودتان می توانید از پس آنها برآیید. ما فقط هنگامی اجازه ی دخالت داریم که خودمان همانند شما بر روی زمین مجسم باشیم. این کار توسط خیلی از افراد از صدها نژاد خیرخواه انجام شده. بیشترشان از طرف ما پلیدینها. زیرا ما از گذشته ارتباط قوی با زمین داریم! و زیرا ما در سیاره های مشابه هم این کارها را انجام داده ایم و همچنین بیشتر تجربه داریم. به این شکل ما می توانیم مستقیما با شما صحبت کنیم و به عنوان یک آهنربا برای انرژی های کیهانی بالاتر عمل کنیم.


ما کارگران روشنایی با استعدادهای بسیاری هستیم. ما هنر و هر چیز هماهنگ را دوست داریم. ما هیچ کاری با آیین یا سازمانهای زمینی شما نداریم. برخی از ما از بُعدهای بسیار بالا می آییم، جایی که همه چیز روشنایی و پاکی خالص است. هرچیزی که ما انجام می دهیم، با قوانین هستی هماهنگ است، "کارما" و زمان مناسب برای عمل. همچنین شما باید بدانید که گروه های متفاوتی از پلیدین ها وجود دارند. در سیستم ستاره ای پلیدین بیش از 2000 سیاره وجود دارد

و همگی به گونه ی متفاوت رشد یافته و در بُعدهای مختلف هستند. بعضی عضو اتحادیه ی کیهانی هستند و بعضی نه. برخی می توانند همزمان اینجا و در آینده حضور داشته باشند. با تقسیم کردن هشیاری و انتقال آن به دو بدن.

هنگامی که شما اطلاعات در مورد ما را مطالعه می کنید، باید از خود برترتان استفاده کنید تا تشخیص دهید که آیا آنها از طرف ما هستند یا از طرف غیر زمینیان بدخواه که به اسم ما، اطلاعات نادرست پخش می کنند و یا به سادگی از طرف افراد خودخواه که می خواهند توجه همگان را جلب خودشان کنند. ما با شما ارتباط هایی داریم اما بیشتر در سطح بالاتر، هنگامی که ذهن خودخواه تان خوابیده. با هشیاری بالاتر شما توانایی احساس این که آیا اطلاعاتی درست یا نادرست است، را خواهید داشت. شما از افکار عقلانی خطی محدو